Ionuț Lupescu, discurs acid: „Poate judecă la comandă sau au stat prea mult în funcție și atunci ar trebui să fie schimbați”

Ionuț Lupescu, discurs acid: „Poate judecă la comandă sau au stat prea mult în funcție și atunci ar trebui să fie schimbați”

Ionuț Lupescu, 55 de ani, a comentat remiza dintre Dinamo și Petrolul, scor 1-1. Fostul jucător al alb-roșiilor s-a referit și la sancțiunea primită de „câini”, 4 meciuri fără spectatori, din partea Comisiei de Disciplină, după incidentele de la meciul cu UTA. „A fost un final palpitant, dar până la urmă nu știu dacă a fost echitabil. În repriza a doua, Dinamo a jucat destul de slab, Petrolul a avut ocazii. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor