Mircea Lucescu, după Dinamo - Petrolul: „Nu a fost penalty” + Altceva l-a enervat: „Nu se poate așa ceva”

Mircea Lucescu, după Dinamo - Petrolul: „Nu a fost penalty” + Altceva l-a enervat: „Nu se poate așa ceva”

Dinamo - Petrolul 1-1. Mircea Lucescu a fost la meci, iar la final și-a spus părerea despre nivelul jocului. El a fost extrem de deranjat de ce a arătat Dinamo, strict fotbalistic. Il Luce a vorbit și despre faza controversată din prelungiri, când Feșnic a dat penalty la ținerea lui Amzăr asupra lui Musi. Mircea Lucescu nu crede că a fost penalty. VIDEO. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor