Grozav, prima reacție după golul din prelungiri cu Dinamo: „A fost presiune”

Grozav, prima reacție după golul din prelungiri cu Dinamo: „A fost presiune”

Dinamo - Petrolul 1-1. Gicu Grozav, marcatorul golului ploieștenilor, a analizat partida de pe „Arcul de Triumf”. Grozav a adus un punct pentru Petrolul cu un gol din penalty în minutul 90+13. Gicu Grozav, declarații după Dinamo - Petrolul „Important e că am reușit să revenim, am lupta până la final și am marcat. Chiar dacă a fost din penalty, a fost un punct muncit. Dinamo era în formă, o echipă cu jucători buni. Mă bucur că nu am pierdut. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor