Ioanițoaia la zi » Directorul GSP tranșează controversa etapei: „Nu sunt de acord cu Crăciunescu!”

Ioanițoaia la zi » Directorul GSP tranșează controversa etapei: „Nu sunt de acord cu Crăciunescu!”

Ovidiu Ioanițoaia, directorul GSP, consideră că nu se impunea acordarea de penalty în faza din minutul 90 a meciului FCSB - Farul 3-2. Campioana en-titre a beneficiat de o lovitură de pedeapsă după ce Șut a fost călcat de Carlo Casap. Din acea fază fixă, a obținut victoria! Vineri, FCSB a obținut primul ei succes din acest sezon de campionat. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor