Ovidiu Ioanițoaia crede că FCSB nu ar fi trebuit să primească penalty în meciul cu Farul: „Faze de genul sunt cu sutele în meciuri”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor