Încă două transferuri la Dinamo! După ce l-au transferat pe Olsen, „câinii” așteaptă un atacant și un fundaș

Încă două transferuri la Dinamo! După ce l-au transferat pe Olsen, „câinii” așteaptă un atacant și un fundaș

Andrei Nicolescu, administratorul special al „câinilor”, a anunțat că Dinamo nu a încheiat campania de mercato, fiind așteptați un fundaș central, dar și un atacant. Astăzi, trupa alb-roșie l-a înregimentat pe Patrick Olsen, mijlocaș central danez în vârstă de 30 ani. Andrei Nicolescu: „Facem tot ce putem să închidem perioada de transferuri până pe data de 9 septembrie” „Facem tot ce putem să închidem perioada de transferuri până pe data de 9 septembrie. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor