După Poli Iași, încă un club din Superligă a rămas fără antrenor! Anunț oficial

După Poli Iași, încă un club din Superligă a rămas fără antrenor! Anunț oficial

Nou-promovata Gloria Buzău a anunțat despărțirea de antrenorul Andrei Prepeliță (38 de ani). Mutarea a fost anticipată încă de marți de GSP. Prepeliță este al doilea antrenor care rămâne fără echipă pe parcursul acestei zile, după ce Tony Da Silva a demisionat de la Poli Iași. Gloria Buzău este ultima în Superliga, cu 5 puncte obținute în 8 etape. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor