„ZI ISTORICĂ” » Dinamo a ieșit OFICIAL din insolvență » Andrei Nicolescu: „Părea imposibil! Le mulțumim celor care au crezut în noi”

„ZI ISTORICĂ” » Dinamo a ieșit OFICIAL din insolvență » Andrei Nicolescu: „Părea imposibil! Le mulțumim celor care au crezut în noi”

A sosit cea mai importantă zi din an pentru Dinamo. Clubul a anunțat ieșirea din insolvență prin intermediul unui comunicat oficial. Instanța s-a pronunțat chiar astăzi, imediat după înfățișarea de la tribunal: cererea de ieșire din insolvență a fost admisă de către judecătorul sindic. Andrei Nicolescu, administratorul special al clubului, a oferit și o primă reacție: „Astăzi este despre speranță, luptă și renaștere. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor