Gică Hagi s-a supărat pe un jucător: „Nu trebuia să fie acolo! Mă îngrijorează”

Gică Hagi s-a supărat pe un jucător: „Nu trebuia să fie acolo! Mă îngrijorează”

Gheorghe Hagi, antrenorul de la Farul, a fost foarte supărat la finalul meciului pierdut cu FCSB, scor 2-3. Farul a pierdut meciul din etepa cu numărul 5 a Superligii. Echipa lui Hagi a fost în avantaj până în minutul 88, însă Olaru a reușit să marcheze două goluri pe final de meci. Ultimul gol a fost marcat în minutul 90+4 din penalty, după ce Carlo Casap l-a faultat pe Adrian Șut. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor