Titularul de la FCSB, în cârje » Problemă majoră după meciul cu Farul

Titularul de la FCSB, în cârje » Problemă majoră după meciul cu Farul

Alexandru Musi, extrema stânga de la FCSB, a ieșit accidentat din meciul cu Farul, scor 3-2. Principalul jucător pentru regula U21 în acest moment din lotul roș-albaștrilor are o entorsă, după un prim verdict, potrivit informațiilor GSP. Musi a ajuns la spital după meciul cu Farul, cu piciorul imobilizat. El nu putea să pășească și a avut nevoie de ajutor. Astfel, el va fi indisponibil în perioada următoare și FCSB se va baza pe Andrei Pandele pentru regula U21. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor