Gigi Becali a făcut praf doi jucători după FCSB - Farul: „Nu mai înțeleg nimic din fotbal”

Gigi Becali a făcut praf doi jucători după FCSB - Farul: „Nu mai înțeleg nimic din fotbal”

Gigi Becali, patronul de la FCSB, i-a criticat pe Nana Antwi și pe Daniel Popa, după victoria roș-albaștrilor cu Farul cu scorul de 3-2. Becali a fost nemulțumit de centrările expediate de fundașul dreapta de la FCSB, dar și de ratările lui Popa, atacantul titular din meciul cu Farul. În schimb, patronul campioanei l-a lăudat pe Darius Olaru, care a reușit o „dublă” pe final. Gigi Becali a făcut praf doi jucători după FCSB - Farul „Mi-a plăcut și prima repriză. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor