Florin Bratu are două mari obiective la Dinamo » Ce urmează pentru clubul din „Ștefan cel Mare”

Florin Bratu are două mari obiective la Dinamo » Ce urmează pentru clubul din „Ștefan cel Mare”

După promovarea lui CS Dinamo în Liga 2, Florin Bratu (45 de ani) continuă la echipa din „Ștefan cel Mare” și în eșalonul al doilea și are deja obiectivele trasate. Echipa de fotbal Ministerului de Interne s-a reunit pe 19 iunie și a început deja antrenamentele sub comanda lui Bratu. CS Dinamo va merge în cantonament la Curtea de Argeș, pe 1 iulie, și va disputa 5 meciuri amicale în această vară. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor