„Intrăm noi, conform regulamentului!” » Au retrogradat în Liga 3, dar așteaptă decizia oficială pentru a continua în „B”!

„Intrăm noi, conform regulamentului!” » Au retrogradat în Liga 3, dar așteaptă decizia oficială pentru a continua în „B”!

Muscelul Câmpulung, ultima clasată în sezonul anterior al ligii secunde, e în stand-by în privința unei decizii oficiale privind participarea în următoarea ediție din Liga 2. Retrogradați sportiv în Liga 3, argeșenii vor mai primi o șansă în liga secundă în cazul în care retragerea Gloriei Buzău din competiție devine o certitudine. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor