Florentin Puiu, fundașul Metalului Buzău, declarații după eșecul cu Dinamo: „N-aveam nimic de pierdut azi, s-a văzut diferența de valoare”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor