Antrenorul Metalului Buzău a reproșat un detaliu, însă realitatea îl contrazice

Antrenorul Metalului Buzău a reproșat un detaliu, însă realitatea îl contrazice

Valentin Stan, antrenorul celor de la Metalul Buzău, s-a arătat nemulțumit de un detaliu la finalul eșecului cu Dinamo, scor 0-1, din sferturile Cupei României Betano. După fluierul final, Valentin Stan și-a felicitat echipa pentru parcursul din Cupă. Antrenorul a reproșat faptul că liniile de ofsaid nu ar fi fost trasate pentru a se analiza poziția lui Alexandru Pop la singurul gol al meciului. Doar că, acestea au fost trasate și au apărut pe transmisia TV. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor