Zeljko Kopic, după Dinamo - Metalul Buzău 1-0: „Cea mai importantă e calificarea. Vrem să ajungem cât mai departe în toate competițiile”


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor