Episod EXPLOZIV la Paris, dezvăluit de Ion Țiriac pentru Gazetă: „În 70 de ani de sport, nu mi s-a întâmplat asta! Am început să fluier, iar unii mă filmau”

Episod EXPLOZIV la Paris, dezvăluit de Ion Țiriac pentru Gazetă: „În 70 de ani de sport, nu mi s-a întâmplat asta! Am început să fluier, iar unii mă filmau”

Miliardarul Ion Țiriac s-a decis să-i premieze pe sportivii români medaliați la Jocurile Olimpice de la Paris într-un moment incredibil la Jocurile Olimpice de la Paris! În exclusivitate la „Prietenii lui Ovidiu”, emisiunea de miercuri a Gazetei Sporturilor, miliardarul a dezvăluit detalii spectaculoase despre cum a hotărât să dea premii tuturor medaliaților: „În 70 de ani, nu am pățit așa ceva!”. Ion Țiriac a acordat 22 de mașini. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor