Fanii celor de la FCSB au început să plece din Ghencea înaintea pauzei, după ce le ceruseră jucătorilor să-i facă mândri + Cehii, scandări rasiste

Fanii celor de la FCSB au început să plece din Ghencea înaintea pauzei, după ce le ceruseră jucătorilor să-i facă mândri + Cehii, scandări rasiste

Fanii celor de la FCSB au pregătit o scenografie specială înaintea meciului de pe Ghencea contra Spartei Praga, manșa secundă din turul trei preliminar al Ligii Campionilor. Mesajul suporterilor roș-albaștrilor „Făceți-ne mândri din nou” nu pare să fi ajuns deloc la elevii lui Elias Charalambous. Campioana României a fost călcată în picioare în prima repriză, fiind condusă cu 3-0 la pauză pe teren propriu! Meciul tur de la Praga s-a terminat la egalitate, scor 1-1. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor