Mihai Stoica, „la cald” din Andorra: „Nu există scuze. Rușinos!”

Mihai Stoica, „la cald” din Andorra: „Nu există scuze. Rușinos!”

Mihai Stoica, președintele Consiliului de Administrație de la FCSB, a reacționat la câteva minute după fluierul final din înfrângerea cu Inter Club d'Escaldes, 1-2. Campioana României avansează însă în turul 2 grație victoriei din tur, 3-1. FCSB a suferit un eșec rușinos în această seară, dar scorul general i-a fost favorabil, 4-3. La câteva minute după ultimul fluier al partidei, Mihai Stoica a transmis un mesaj din Andorra. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor