A plecat de la Sepsi, dar continuă în Superliga! A semnat azi: toate detaliile financiare

A plecat de la Sepsi, dar continuă în Superliga! A semnat azi: toate detaliile financiare

Sebastian Mailat (27 de ani), mijlocaș stânga, a ales să se despartă de Sepsi după retrogradarea formației covăsnene. Acesta e așteptat cu brațele deschise de Valeriu Iftime, patronul celor de la FC Botoșani, mutarea va fi oficializată curând. Pe Mailat îl mai doreau Farul și FC Argeș, dar jucătorul a ales să revină în Moldova! Mijlocașul stânga Sebastian Mailat, 27 de ani, a ajuns la un acord să se despartă de Sepsi, iar sursele GSP. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor