Miza pe abonamente! Câte și-au propus să vândă juveții: „Se anunță un an dificil din punct de vedere financiar”

Miza pe abonamente! Câte și-au propus să vândă juveții: „Se anunță un an dificil din punct de vedere financiar”

Universitatea Craiova menține prețurile din sezonul trecut, iar cei care se reabonează au parte de numeroase beneficii, între care un preț mai mic și un meci cadou cu ocazia zilei de naștere. Joi dimineață, la 10:00, oltenii au dat startul campaniei de abonamente. Dacă anul trecut au vândut 4.300, pentru sezonul 2024 - 2025, în această vară și-au propus un obiectiv îndrăzneț, în condițiile în care vedeta echipei, Alexandru Mitriță, a fost vândut în China. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor