Andre Rieu a facut donatii si a transmis si un mesaj pentru supravietuitorii din Colectiv: "Sper ca muzica mea ii va ajuta"""

Violonistul olandez Andre Rieu a revenit in Romania pentru a sprijini victimele incendiului din Colectiv. Acesta a donat profitul obtinut din vanzarea DVD-ului "Andre Rieu Live in Bucuresti"", in cadrul unui eveniment desfasurat in Bucuresti,..."


Citește articolul complet pe Wall-Street

Alte știri din Wall-Street