Campionii contractelor cu statul: Noua ani si sute de milioane pompate de operatorii telecom (Infografic)

Romtelecom, actuala Telekom Communications Romania, operator in care statul roman detine o participatie de 46%, a avut cele mai multe contracte cu statul in perioada 2007-2015, conform datelor furnizate de Baniitai.info .


Citește articolul complet pe Wall-Street

Alte știri din Wall-Street