Andrei Bănuță, în lacrimi la Chefi la cuțite. Artistul și-a pierdut mama când avea 15 ani: „Dumnezeu ia la el oamenii de care are nevoie” / VIDEO

Andrei Bănuță, în lacrimi la Chefi la cuțite. Artistul și-a pierdut mama când avea 15 ani: „Dumnezeu ia la el oamenii de care are nevoie” / VIDEO

În ediția din această seară, Andrei Bănuță și-a propus să îi impresionezi pe cei trei jurați. Cu toate că spune despre el că este un începător în bucătărie, artistul a venit încrezător în fața chefilor. Ceea ce puțini știau este povestea de viață emoționantă a cântărețului. Pe când avea 15 ani, și-a pierdut mama, căreia i-a dedicat o piesă.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News