Trupa Sweet Kiss se reunește, după 20 de ani? Anunțul făcut de Irina Pavlenco: „Pentru a crea ceva nou...” / VIDEO

Trupa Sweet Kiss se reunește, după 20 de ani? Anunțul făcut de Irina Pavlenco: „Pentru a crea ceva nou...” / VIDEO

La începutul anilor 2000, melodiile trupei Sweet Kiss erau foarte populare, dar după o perioadă, membrii au decis să se despartă. Irina Pavlenco și colega sa, Nicoleta Afrodita Aneni, au spus dacă se vor reuni, pentru că în ultimii ani, cele două au apărut împreună pe scenă.


Citește articolul complet pe Spy News

Alte știri din Spy News