Scandal și amenințări după U Cluj - Dinamo: Vă rupem picioarele, gunoaielor!

Fanii lui Dinamo au răbufnit după meciul cu Universitatea Cluj (3-3), în urma căruia echipa lui Zeljko Kopic și-a diminuat șansele pentru salvarea de la retrogradare.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro