Zeljko Kopic a vrut să-și mascheze nervii după U Cluj - Dinamo 3-3. Nu a fost vorba de teamă!

Dinamo a clacat pe finalul meciului din deplasare, scor 3-3 cu U Cluj, și mai are șanse fragile pentru a rămâne în Superliga României.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro