"O să stăm mai mult de vorbă!" Emil Săndoi, mesaj amenințător pentru fotbalistul care a luat "roșu" cu Petrolul

Petrolul Ploieşti a învins sâmbătă, pe teren propriu, scor 3-1, echipa Poli Iaşi, în etapa cu numărul 14 din Superliga.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro