Petrolul Ploiești - Poli Iași 3-1 | "Lupii galbeni" au revenit spectaculos și au câștigat cele trei puncte

Petrolul Ploiești s-a impus cu scorul de 3-1 în fața lui Poli Iași, etapa cu numărul 14 din Superliga, după ce moldovenii au condus cu 1-0.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro