Ion Țiriac desființează tenismenii români: Nu au valoare pentru nimic

Ion Țiriac a lansat critici aspre la adresa jucătorilor de tenis români, subliniind lipsa lor de performanță.


Citește articolul complet pe Sport.ro

Alte știri din Sport.ro