Sepsi riscă să piardă la „masa verde”! A introdus un jucător care nu era pe foaia oficială

Formația din Sfântu Gheorghe poate începe sezonul de Liga 2 cu o sancțiune drastică, după o eroare administrativă comisă în meciul cu Chindia. Retrogradată în această vară din Superligă, Sepsi Sfântu Gheorghe este implicată într-un caz care ar putea schimba rezultatul de pe teren al meciului cu Chindia Târgoviște, încheiat la egalitate, scor 1-1. Partida […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera