„Era singurul jucător trist la banchet!” Musi nu mai avea loc la FCSB, spune Mihai Stoica

Oficialul FCSB l-a dat pe Alexandru Musi la Dinamo după ce a observat că tânărul jucător nu se mai simțea deloc parte din echipă. Alexandru Musi, transferat în această vară de la FCSB la rivala Dinamo, a devenit subiect de discuție intensă după prestația foarte bună din derby-ul recent. Mijlocașul ofensiv de 21 de ani […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera