Schimbare de plan! Derby-ul CS Dinamo – Steaua se va juca pe un stadion de Superliga

Confruntarea din etapa a treia din Liga 2 va avea loc sâmbătă, 16 august, de la ora 18:30, în București. Partida dintre CS Dinamo și Steaua, programată în etapa a III-a din Liga 2, se va disputa pe stadionul „Arcul de Triumf”, nu la Buftea, așa cum fusese stabilit inițial. Mutarea a fost confirmată oficial […]


Citește articolul complet pe Romania Libera

Alte știri din Romania Libera