Prima reacție a lui Laszlo Balint după a doua despărțire de UTA: „Sunt împăcat cu mine”. Ce crede că se va întâmpla cu echipa

Prima reacție a lui Laszlo Balint după a doua despărțire de UTA: „Sunt împăcat cu mine”. Ce crede că se va întâmpla cu echipa

Al doilea mandat al lui Laszlo Balint pe banca tehnică a UTA-ei s-a încheiat brusc marți dimineață. După eșecul de la Ploiești, cu Chindia, antrenorul brașovean spunea că nu are de gând să plece, dar, […] The post Prima reacție a lui Laszlo Balint după a doua despărțire de UTA: „Sunt împăcat cu mine”. Ce crede că se va întâmpla cu echipa appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport