Jucătorii lui Dinamo au pierdut meciul, dar și banii cu Politehnica Iași. Prima importantă ratată de „câini” din partea conducerii | EXCLUSIV

Dinamo a suferit al doilea eșec consecutiv din play-off, cu Politehnica Iași, pe „Arcul de Triumf”. Deși „câinii” au deschis scorul prin Ghezali, în minutul 22, elevii lui Leo Grozavu au întors soarta partidei și […] The post Jucătorii lui Dinamo au pierdut meciul, dar și banii cu Politehnica Iași. Prima importantă ratată de „câini” din partea conducerii | EXCLUSIV appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport