Cu cine joacă România la baschet masculin? Partidele se joacă între 19 iulie – 5 august

Cu cine joacă România la baschet masculin? Partidele se joacă între 19 iulie – 5 august

Prima reprezentativă de baschet masculin a României va juca în grupa I, cu Slovacia şi Albania, în faza a treia a precalificărilor la CE2025, potrivit tragerii la sorţi de marţi. Cu cine joacă România la […] The post Cu cine joacă România la baschet masculin? Partidele se joacă între 19 iulie – 5 august appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport