Poli Iași și-a arătat forța cu Dinamo. Cornel Șfaițer, un președinte mândru: ”După egalare am făcut un meci bun, minute extraordinare”

Poli Iași și-a arătat forța cu Dinamo. Cornel Șfaițer, un președinte mândru: ”După egalare am făcut un meci bun, minute extraordinare”

Poli Iași a avut o prestație solidă cu Dinamo și a reușit să se impună, în ultimul meci din etapa a 5-a a play-off-ului Ligii 2, scor 3-1. Au fost conduși moldovenii, dar au egalat […] The post Poli Iași și-a arătat forța cu Dinamo. Cornel Șfaițer, un președinte mândru: ”După egalare am făcut un meci bun, minute extraordinare” appeared first on Prosport.


Citește articolul complet pe ProSport

Alte știri din ProSport