Un pasager a cerut despăgubiri după ce a fost pus lângă toaletă, în avion, deși rezervase un loc „Premium”: „Era coadă, au flatulat când luam masa”

Un pasager a cerut despăgubiri după ce a fost pus lângă toaletă, în avion, deși rezervase un loc „Premium”: „Era coadă, au flatulat când luam masa”

Un pasager a reclamat „condiții inacceptabile” la bordul unui zbor Scandinavian Airlines (SAS), a făcut plângere din cauză că a fost plasat lângă toaletă, deși rezervase un loc „Premium”, dar n-a primit despăgubirile solicitate, de 2.000 de coroane, circa 170 de euro, relatează Heute. De la Oslo, în concediu „Incidentul” s-a petrecut pe un zbor […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea