O mașină a intrat în vitează într-un centru comercial din Australia. Clienții îngroziți sar din calea bolidului | VIDEO

O mașină a intrat în vitează într-un centru comercial din Australia. Clienții îngroziți sar din calea bolidului | VIDEO

Clienții unui centru comercial din Australia au trăit adevărate momente de panică atunci când un SUB a intrat în viteză în clădire. Oamenii s-au blocat în ușile glisante de acces și au făcut tot posibilul să fugă din calea bolidului, relatează jurnaliștii de la Daily Star și Sky News. Momentul în care o mașină a […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea