Un român a înjunghiat un bărbat, după ce s-au luat la pumni în Piața Gării Centrale din Basel. Suspectul a fost arestat

Un român a înjunghiat un bărbat, după ce s-au luat la pumni în Piața Gării Centrale din Basel. Suspectul a fost arestat

Un român de 35 de ani a atacat cu o armă albă un bărbat de 28 de ani pe Centralbahnplatz din Basel. Victima a fost transportată la spital, a relatat Basler Zeitung. Un incident violent a avut loc miercuri, 18 iunie, în Piața Gării Centrale din Basel, Elveția. Doi bărbați s-au certat, iar unul dintre […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea