Anunțul făcut de Andreea Bălan în emisiunea lui Cătălin Măruță de la Pro TV: „Cu inimile deschise vă așteptăm”

Anunțul făcut de Andreea Bălan în emisiunea lui Cătălin Măruță de la Pro TV: „Cu inimile deschise vă așteptăm”

Andreea Bălan a fost invitată recent în emisiunea lui Cătălin Măruță de la Pro TV, unde a făcut un anunț entuziasmant pentru fanii săi de toate vârstele. Artista a venit în platou însoțită de trupa Yoki Doki Band și de dansatorul Petrișor Ruge, alături de care a oferit un show spectaculos, dând astfel o mică […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea