Doi șoferi de TIR au amenințat că se sinucid și au fost internați la psihiatrie, după ce au distrus trei camioane, în Germania

Doi șoferi de TIR au amenințat că se sinucid și au fost internați la psihiatrie, după ce au distrus trei camioane, în Germania

Doi șoferi de TIR au fost internați la psihiatrie după ce au provocat un accident în Germania, distrugând trei camioane. Ambii au refuzat testarea pentru alcoolemie, iar unul dintre ei a amenințat că se sinucide. Pagubele provocate de suspecți se ridică la cel puțin 100.000 de euro, relatează SHZ și Kieler Nachrichten. Doi bărbați au […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea