Ion Iliescu despre mâncarea lui preferată: Crapul la cuptor are gustul de acasă. Mănânc crap în continuare, dar nu la carton

Ion Iliescu despre mâncarea lui preferată: Crapul la cuptor are gustul de acasă. Mănânc crap în continuare, dar nu la carton

Ion Iliescu a vorbit, înainte de a fi internat în spital, despre mâncarea sa preferată, gustul de acasă. În prezent, fostul președinte este internat la Spitalul „Dr. Agrippa Ionescu”, iar medicii au comunicat că starea lui de sănătate s-a „ameliorat”, deși încă are nevoie de oxigen și rămâne la secția de terapie intensivă. O specialitate […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea