Cum a apărut Andreea Bostănică la sfințirea bisericii ridicate de Gigi Becali în Pipera. Așteaptă scuze de la Iuliana Beregoi: „Dumnezeu ne iartă în fiecare zi, și cine sunt eu să nu iert?”

Cum a apărut Andreea Bostănică la sfințirea bisericii ridicate de Gigi Becali în Pipera. Așteaptă scuze de la Iuliana Beregoi: „Dumnezeu ne iartă în fiecare zi, și cine sunt eu să nu iert?”

Andreea Bostănică a fost prezentă la sfințirea bisericii construite de Gigi Becali în Pipera. Influencerița și mama sa au atras atenția prin aparițiile elegante și accesoriile de lux purtate. Andreea Bostănică a fost surprinsă la unul dintre cele mai importante evenimente religioase organizate în ultima perioadă, sfințirea bisericii ridicate de Gigi Becali în Pipera. Influencerița […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea