Cristina Șișcanu, în costum de baie în brațele lui Mădălin Ionescu. Fanii au criticat-o aspru: „Unde e decența?”

Cristina Șișcanu, în costum de baie în brațele lui Mădălin Ionescu. Fanii au criticat-o aspru: „Unde e decența?”

Cristina Șișcanu stârnește din nou controverse în online, după ce a publicat o fotografie intimă alături de soțul ei, Mădălin Ionescu. Imaginea, surprinsă pe plajă, a fost considerată de mulți internauți mult prea îndrăzneață pentru rețelele sociale și a generat un val de critici legate de decență și eleganță. Cristina Șișcanu și soțul ei, Mădălin […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea