„Am pierdut tot, am construit casa cu mâinile mele”, o locuitoare din Tel Aviv a rămas fără munca de o viață în câteva secunde

„Am pierdut tot, am construit casa cu mâinile mele”, o locuitoare din Tel Aviv a rămas fără munca de o viață în câteva secunde

O locuitoare din Tel Aviv face dezvăluiri cutremurătoare. Femeia a rămas în doar câteva clipe fără munca de o viață, a pierdut casa după ultimul atac la Iranului în Israel. O femeie din Tel Aviv povestește cum a rămas fără casă Femeia a acordat un interviu pentru Channel 4 News și a făcut dezvăluiri tulburătoare […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea