Casa unui român din Israel, distrusă de bombardamentele Iranului: „Am fost în buncăr, totul s-o dus, totul s-o dus”

Casa unui român din Israel, distrusă de bombardamentele Iranului: „Am fost în buncăr, totul s-o dus, totul s-o dus”

Un român din Rehovot a trăit momente cumplite în timpul războiului dintre Israel și Iran. Casa acestuia a fost distrusă în urma atacurilor lansate de Iran în Israel. Bărbatul era în buncăr în momentul în care s-a întâmplat totul, iar atunci când a ieșit a văzut pagubele. Cum a fost distrusă casa românului din Israel […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea