Au trimis prin curier 50 kg de canabis din Spania către Galați. Cum au încercat să ascundă mirosul drogului și cum au fost prinși

Au trimis prin curier 50 kg de canabis din Spania către Galați. Cum au încercat să ascundă mirosul drogului și cum au fost prinși

Trei bărbați dn Galați au fost reținuți după ce au introdus ilegal aproape 50 de kilograme de canabis în România. Drogurile au fost expediate din Spania cu ajutorul unei firme de curierat. Troller cu droguri în mașina curierului Polițiștii din Brigada de Combatere a Criminalității Organizate Galați au documentat activitatea infracțională a celor trei persoane. […]


Citește articolul complet pe Libertatea

Alte știri din Libertatea