Superliga a ocupat aeroportul Henri Coandă » Trei echipe au împărțit charterul

Superliga a ocupat aeroportul Henri Coandă » Trei echipe au împărțit charterul

Patru echipe au luat drumul Antalyei sâmbătă, 3 ianuarie, toți ochii fiind ațintiți pe delegațiile echipelor sosite dis-de-dimineată la terminalul plecări de la Otopeni. FC Argeș, Metaloglobus, Petrolul și candidata la titlu Dinamo au plecat la ore matinale spre cantonamentul din Turcia. Marea majoritate a cluburilor din Superliga au ales să fugă de frigul din România și să susțină cantonamentul de iarnă în Antalya. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor