Zeljko Kopic a comentat strategia de transferuri a lui Dinamo chiar la plecarea în cantonament: „Nu este o țintă realistă”

Zeljko Kopic a comentat strategia de transferuri a lui Dinamo chiar la plecarea în cantonament: „Nu este o țintă realistă”

Delegația lui Dinamo a plecat astăzi, 3 ianuarie, către Antalya, unde va efectua stagiunea de pregătire din această iarnă. Dinamoviștii au ajuns la ora 08:00 în aeroport, așa cum era planificat. Singurul absent din delegația roș-albă a fost goalkeeper-ul Devis Epassy, în continuare la Cupa Africii. Valentin Țicu, singurul transfer de până acum, a bifat prima apariție în echipamentul roș-alb. ...


Citește articolul complet pe Gazeta sporturilor

Alte știri din Gazeta sporturilor